Výroba autoklíčů

Zajistíme výrobu autoklíčů na počkání pro veškeré podporované značky osobních či dodávkových vozidel (viz níže). Výroba autoklíčů zahrnuje i naprogramování imobilizéru a dálkového ovládání, což vám ušetří mnohé starosti. Vyrobíme či zkopírujeme vám i atypický klíč. Nečekejte, až ztratíte váš poslední klíč a pořiďte si rezervní. Vyjde to mnohem levněji.

Nouzové otevírání NONSTOP - 732 128 170

Ztratili jste svůj klíč od auta? Nemáte náhradní? Nevadí, vyrobíme vám autoklíč nový podle zámku (lépe je předem nám zatelefonovat, abychom si byli jistí, že zvládneme vyrobit klíč pro konkrétní typ auta). V akutním případě zařídíme i nouzové otevření vašeho automobilu.

Opravujeme a kopírujeme i starší dálková ovládání a autoklíče. Zajistíme vám kromě jiného výměnu poškozených tlačítek na ovladačích a celkovou renovaci autoklíče. Zajistíme také řezání planžet. Nově kopírujeme a vyrábíme klíče pro dveřní zámky.

Podporované značky aut: Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroën, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Chevrolet, Jeep, Chrysler, Iveco, Jaguar, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Mini, Nissan, Opel, Porsche, Peugeot, Renault, Saab, Seat, Škoda, Smart, SsangYong, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo a další (včetně amerických značek).

V dnešní době se roztrhl pytel s "autoklíčaři", kteří mají většinou asijské nekvalitní vybavení a v neposlední řadě jej neumí ani správně použít (tzv. alchymizují). Ve většině případů to končí znehybněním vozu a/nebo nefunkčním klíčem. To se vám u nás nestane! Používáme originální značkové přístroje a víme, co děláme.

Takže to shrňme

  • Výroba autoklíčů podle zámku
  • Programování imobilizéru a dálkového ovládání
  • Řezání planžet
  • Opravy starších autoklíčů (vč. dálkových ovládání)
  • Výroba atypických autoklíčů
  • Výroba a kopírování klíčů pro dveřní zámky
  • Nonstop služba nouzového otevírání dveří